O nas

Gosia i Darek

Mam na imię Gosia, mój mąż to Darek, a niedawno dołączył do nas nasz syn Kuba.
Nasza historia z domkami zaczęła się zupełnie niewinnie, nigdy nie mieliśmy planów, że taki właśnie będzie nasz pomysł na życie.

Zaczynaliśmy jak większość. Praca w Warszawie, ja w branży IT, mąż miał własną restauracje. Obydwoje kochamy Mazury. Darek urodził się w Mrągowie, a mnie tą miłością zarazili Rodzice. Pierwszy dom zbudowaliśmy dla siebie – Dom Góralski. To było spełnienie naszych marzeń. Uwielbiamy góry i architekturę zakopiańskich domów, dlatego dom został zbudowany przez górali w takim właśnie klimacie. Wtedy też na świecie pojawił się nasz syn Kuba. Przez trzy lata mojego urlopu wychowawczego spędzaliśmy tam każdą wolną chwilę. Kochaliśmy ten dom i uwielbialiśmy spędzać tam czas. Każdy wyjazd to było takie „ładowanie baterii”.

Po powrocie do pracy niestety nie mieliśmy już tyle wolnego czasu żeby spędzać go w naszym ukochanym domku. Coraz więcej znajomych prosiło nas o możliwość wynajęcia domku na Mazurach no i tak się zaczęło.

Za jakiś czas okazało się, że sąsiedzi chcą sprzedać swoją działkę obok nas i po dłuższym zastanowieniu stwierdziliśmy czemu nie spróbować. Tak powstała Rybacka Osada. Zawsze jak chcieliśmy gdzieś wyjechać z Kubą to szukaliśmy miejsca, żeby zapewnić mu jak najfajniejszy czas, wiadomo, basen dla dzieci to super sprawa i dlatego postanowiliśmy, że my też zbudujemy taki dom. Darek długo szukał różnych rozwiązań i udało się i tak powstał pierwszy dom z basenem, a potem już poszło…

Następna była Wiejska Chata, kolejny dom z basenem, mniejszy niż Rybacka Osada, ale bardzo klimatyczny i dla wielu naszych gości ulubiony i wyjątkowy – ma coś w sobie smile

Jak wybudowaliśmy Wiejską Chatę obydwoje postanowiliśmy zrezygnować z pracy w Warszawie. Jednak to Warszawa (w zasadzie jej okolice) do tej pory jest miejscem naszego zamieszkania chociaż i tak większość czasu spędzamy na Mazurach – a po wybudowaniu domu na wodzie tak się w nim zakochaliśmy, że nie chce nam się z niego wyjeżdżać i przebywamy tam prawie bez przerwy.

Kolejny nasz dom to Borowa Przystań – to taka nasza perełeczka. Zawsze chcieliśmy mieć dom w Borowie. To tam się poznaliśmy i tam spędzałam wakacje od 7 roku życia. Jak zobaczyliśmy ogłoszenie o sprzedaży działki nie zastanawialiśmy się ani minutki, po prostu musieliśmy ją mieć. Udało się kupić przepiękną działkę, gdzie jako małe dziecko bawiłam się w podchody smile

I wreszcie spełnienie marzeń Darka – dom na wodzie. Przymierzał się do niego od kilku lat. Znalezienie idealnego miejsca zajęło trochę czasu. Pierwszy dom na wodzie zbudowaliśmy dla siebie, chcieliśmy najpierw sami sprawdzić jak to jest budzić się codziennie i mieć za oknem taki widok, jak to jest gdy wieje wiatr i falę rozbijają się o dom – i powiem Wam, że jest cudownie. Spędziliśmy w naszym domku już dwie zimy, siarczyste mrozy, śnieg – jest wyjątkowo, niezapomniane wrażenia, namawiamy na zimowe pobyty jest naprawdę cudownie i bajecznie. Klimatyczne święta i super sylwestry.

Dom na wodzie

Kuba

Kuba

Dlatego podjęliśmy decyzję o budowie dwóch domów na wodzie, żeby podzielić się z Wami tym niesamowitym przeżyciem jakim jest spędzanie czasu w takim miejscu.

Musieliśmy też podjąć decyzję, która nie była łatwa, ale aby dalej się rozwijać i dać szansę Kubie postanowiliśmy sprzedać Dom Góralski. Dom, który był dla nas wyjątkowy i łączyło się z nim wiele wspomnień. Sprzedaż najstarszego z naszych domów, który wymagał gruntownego remontu dała nam możliwość wybudowania kolejnego domu, który wybiega w przyszłość i daje możliwość wypoczynku dla najbardziej wymagających.

I tak powstał Dom w Zatoce, którego właścicielem jest Kuba i od tego momentu zaczyna się jego przygoda z domami na Mazurach.

Mamy nadzieję, że Kuba będzie dalej się rozwijał. Jest młody i ambitny, kibicujemy mu i z niecierpliwością czekamy na realizację jego nowych pomysłów.

My natomiast zastanawialiśmy się czy powinniśmy już spocząć na laurach czy iść dalej. I nagle okazało się, że działka, która nas urzekła dawno temu, ale była poza naszym zasięgiem finansowym jest do sprzedania w bardzo dobrej cenie. Nie myśleliśmy długo i od razu wpłaciliśmy zaliczkę. Działka była bardzo duża dlatego zdecydowaliśmy, że ją podzielimy i zbudujemy dwa domy.

Pierwszy powstał Dom Na Plaży. Przeuroczy dom, gdzie z tarasu wychodzi się na plażę.

Ponieważ działka była bardzo urokliwa to chcieliśmy, żeby powstał na niej dom, który na nią zasługuje. I zbudowaliśmy Willę Perłę Jezior.

Chcieliśmy stworzyć idealny dom, w którym jest wszystko i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla nas jest on wyjątkowy, włożyliśmy w niego mnóstwo pracy i energii i mamy nadzieję, że to docenicie i spodoba Wam się nasz dom.

Jeśli zapytacie – który dom jest najfajniejszy, który polecacie? – Szczerze, nie znamy odpowiedzi, każdy jest inny, każdy ma swoje zalety, każdy jest dla nas wyjątkowy i każdy polecamy. Wszystko zależy, czego Wy oczekujecie, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie domy zaprojektowaliśmy sami i sami uczestniczyliśmy w ich budowie bardzo aktywnie. Tak naprawdę to Darek był codziennie na budowie przy powstawaniu każdego domu od rana do wieczora, wszystko ustalał sam, każdy jeden szczegół to jest jego pomysł i inicjatywa, ja tylko czasami gasiłam jego odjechane pomysły z czystego rozsądku i siedziałam przy komputerze godzinami, szukałam, kupowałam…

Każda budowa to było wielkie zaangażowanie z naszej strony, mnóstwo wyrzeczeń, bo wiadomo – budowa smile

Naszym celem było stworzenie takich miejsc, do których sami chcielibyśmy pojechać i tym się kierowaliśmy.

W każdy z domów włożyliśmy całe nasze serducha, każdy był dla nas wyjątkowy i każdemu poświęciliśmy mnóstwo czasu i pracy.

Nasze obiekty to nie są 4 czy 5 gwiazdkowe luksusowe hotele (jeśli szukacie takich miejsc to źle trafiliście), ale domy z klimatem jakiego nie zapewni Wam żaden luksusowy hotel.

Jak w każdym domu, mogą się zdarzyć usterki, (w Waszych domach czy mieszkaniach też się zdarzają) na które nie mamy żadnego wpływu, ale zawsze jesteśmy dla Was i staramy się pomóc.

Willa Perła Jezior - Mazury  - O nas

Willa Perła Jezior

Prośba do Was – bez znaczenia, w którym z naszych domów będziecie przebywać, starajcie się dobrze wykorzystać wspólnie spędzony czas, cieszcie się swoim towarzystwem, wolnym czasem, kieliszkiem wina przy kominku, pięknymi widokami, zachodami słońca nad jeziorem… Nie marnujcie swojego czasu na szukaniu niedogodności czy niedoskonałości. Takie zawsze się znajdą. Nie ma idealnych miejsc, ale nie warto tracić na to czasu. To Wasz czas, który powinniście przeżyć jak najlepiej. Oczywiście zawsze pomożemy jak coś się wydarzy i będziecie mieli jakiś problem. Podejdźcie do tego z rozsądkiem, nie z pretensjami, jesteśmy do Was przyjaźnie nastawieni i zależy nam żebyście spędzili u nas cudowny czas i wrócili do nas ponownie, bo mamy trochę tych domów do odwiedzenia smile

Pamiętajcie, że włożyliśmy w te domy serce, czas.

Czujcie się jak u siebie i traktujcie nasze domy jak swoje.

Polecają nas

Weekend w Rybackiej Osadzie – Głos Mordoru

Napisał o nas miesięcznik Głos Mordoru.

Jak sami o sobie piszą: „Jesteśmy pierwszą, bezpłatną gazetą dla pracowników warszawskich korporacji, która powstała z miłości do papieru i prasy drukowanej”.

Tak oceniają naszą ofertę domów wypoczynkowych na Mazurach
Pobyt w domkach mazuryjezioro.pl to doskonały pomysł na spędzenie świąt i organizację imprez  okolicznościowych. Jeśli jest taka potrzeba,  właściciele oferują dla grup catering. Ceny za pobyt nie są wygórowane i przy wynajęciu całego domu koszt od osoby to ok. 70 zł poza sezonem i ok. 100 zł w sezonie . Wysoki standard, oryginalność, kameralność i położenie domków – pozwalają ocenić to miejsce na 5+.

Całe wydanie z artykułem, opisującym nasze domki nad jeziorem Dłużec znajdziesz tu: http://glosmordoru.pl/wp-content/uploads/2018/05/GM_8.pdf

Poczuj inspirację na Mazurach – Czyli reklama w Borowej Przystani

Stowarzyszenie Mazury to Biznes wykorzystało nasz dom, Dom „Borowa Przystań” aby nakrecić film reklamowy z Mazur. Efekt możecie zobaczyć w podlinkowanym filmie. 

Czym jest projekt Mazury to Biznes?

Sami opisują to tak: „Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 współtworzone jest przez 11 mazurskich samorządów: Miasto Giżycko, Gminę Giżycko, Węgorzewo, Miłki, Orzysz, Pisz, Ruciane – Nidę, Mikołajki, Miasto Mrągowo, Gminę Mrągowo oraz Ryn. Wszystkie samorządy realizują wspólnie pierwszy na tak dużą skalę projekt, kierowany do inwestorów i przedsiębiorców funkcjonujących na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i nie tylko. W ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 inwestorzy dowiedzą się jakie mają możliwości inwestycyjne na Mazurach.

Reklama nakręcona w jednym z naszych domów wypoczynkowych na Mazurach, czyli w „Borowej Przystani” znajduje się pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=bHpS226WVLs

Patrycja i Grzegorz Markowscy polecają Domki nad Jeziorem 

Z wielką przyjemnością gościliśmy w naszych apartamentach gwiazdy polskiej sceny muzycznej – rodzinę Markowskich.

Zarówno Pan Grzegorz, jak i Pani Patrycja miło wspominają swój pobyt na Mazurach.

My liczymy, że wrócą do nas niebawem.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na Mazurach

Mieliśmy przyjemność gościć w Domu na Wodzie II Roksanę Węgiel wraz z zespołem.

 

Czas ten spędzili dość intensywnie przygotowując się do trasy koncertowej oraz korzystając z uroków mazurskiej zimy. ☺️

DODA zawitała do naszego Domku na Mazurach

Po raz kolejny nasza zaprzyjaźniona polska wokalistka Doda odwiedziła domki Mazuryjezioro a co za tym idzie podzieliła się wrażeniami w mediach społecznościowych 🔥

DODA zawitała do naszego Domku na Mazurach
DODA zawitała do naszego Domku na Mazurach

Zaufali nam

Rezerwacja Domków nad Jeziorem

Domki nad jeziorem

Kontakt w celu rezerwacji domu:

Willa Perła Jezior, Dom na Plaży, Dom na wodzie na 8 osób,
Borowa Przystań, Rybacka Osada, Borowik

 

Kontakt w celu rezerwacji domu:

Dom na wodzie na 14 osób
Dom w zatoce na 21 osób,
Wiejska Chata

Wiktoria: +48 510 454 933

WILLA PERŁA JEZIOR

Krzywe działka nr 243/9
11-700 Mrągowo

DOM NA PLAŻY

Krzywe nr działki 243/9
11-700 Mrągowo

DOM NA WODZIE - na 8 osób

Dłużec 37
11-710 Piecki

DOM NA WODZIE - na 14 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM W ZATOCE na 21 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM "BOROWA PRZYSTAŃ"

Borowe 40
11-731 Borowe

DOM RYBACKA OSADA

Dłużec 12
11-710 Dłużec

DOM WIEJSKA CHATA

Dłużec 11a
11-710 Dłużec

DOM BOROWIK

Borowe 62
11-731 Borowe