O nas

Mam na imię Gosia, mój mąż to Darek.

Nasza historia z domkami zaczęła się zupełnie niewinnie, nigdy nie mieliśmy planów, że taki właśnie będzie nasz pomysł na życie.

Zaczynaliśmy jak większość. Praca w Warszawie, ja w branży IT, mąż miał własną restauracje. Obydwoje kochamy Mazury. Darek urodził się w Mrągowie, a mnie tą miłością zarazili Rodzice. Pierwszy dom zbudowaliśmy dla siebie – Dom Góralski. To było spełnienie naszych marzeń. Uwielbiam góry i architekturę zakopiańskich domów, dlatego dom został zbudowany przez górali w takim właśnie klimacie. Wtedy też na świecie pojawił się nasz syn Kuba. Przez trzy lata mojego urlopu wychowawczego spędzaliśmy tam każdą wolną chwilę, dlatego też do tej pory uwielbiam ten dom najbardziej ze wszystkich.

Po powrocie do pracy nie mieliśmy już tyle wolnego czasu żeby spędzać czas w naszym ukochanym domku. Coraz więcej znajomych prosiło nas o możliwość wynajęcia domku na Mazurach no i tak się zaczęło.

 

Za jakiś czas okazało się, że sąsiedzi chcą sprzedać swoją działkę i po dłuższym zastanowieniu stwierdziliśmy czemu nie spróbować. Tak powstała Rybacka Osada – nasz pierwszy dom z basenem.

Następna była Wiejska Chata.

Jak wybudowaliśmy Wiejską Chatę obydwoje postanowiliśmy zrezygnować z pracy w Warszawie. Jednak to Warszawa (w zasadzie jej okolice) do tej pory jest miejscem naszego zamieszkania chociaż i tak większość czasu spędzamy na Mazurach – a po wybudowaniu domu na wodzie tak się w nim zakochaliśmy, że nie chce nam się z niego wyjeżdżać i przebywamy tam prawie bez przerwy.

Kolejny nasz dom to Borowa Przystań – to taka nasza perełeczka. Zawsze chcieliśmy mieć dom w Borowie. To tam się poznaliśmy i tam spędzałam wakacje od 7 roku życia. Jak zobaczyliśmy ogłoszenie o sprzedaży działki nie zastanawialiśmy się ani minutki.

I wreszcie spełnienie marzeń Darka – dom na wodzie. Przymierzał się do niego od kilku lat. Znalezienie idealnego miejsca zajęło trochę czasu. Pierwszy dom na wodzie zbudowaliśmy dla siebie, chcieliśmy najpierw sami sprawdzić jak to jest budzić się codziennie i mieć za oknem taki widok, jak to jest gdy wieje wiatr i falę rozbijają się o dom – i powiem Wam, że jest cudownie.

Dlatego podjęliśmy decyzję o budowie dwóch domów na wodzie, żeby podzielić się z Wami tym niesamowitym przeżyciem jakim jest spędzanie czasu w takim miejscu.

Wszystkie domy zaprojektowaliśmy sami i sami uczestniczyliśmy w ich budowie bardzo aktywnie. Naszym celem było stworzenie takich miejsc, do których sami chcielibyśmy pojechać.

W każdy z domów włożyliśmy całe nasze serducha, każdy był dla nas wyjątkowy.

Nasze obiekty to nie są 4 czy 5 gwiazdkowe luksusowe hotele (jeśli szukacie takich miejsc to źle trafiliście), ale domy z klimatem jakiego nie zapewni Wam żaden luksusowy hotel.

To co robimy jest naszą wielką pasją i spełniamy się w tym w stu procentach, uwielbiamy to, sprawia nam to ogromną przyjemność. Nie zamierzamy spocząć na laurach już mamy w głowie kolejne pomysły…

Prośba do Was – bez znaczenia, w którym z naszych domów będziecie przebywać, starajcie się dobrze wykorzystać wspólnie spędzony czas, cieszcie się swoim towarzystwem, wolnym czasem, kieliszkiem wina przy kominku… Nie marnujcie swojego czasu na szukaniu niedogodności czy niedoskonałości.

Pamiętajcie, że włożyliśmy w te domy serce, czas. Czujcie się jak u siebie i traktujcie nasze domy jak swoje.

Polecają nas

Weekend w Rybackiej Osadzie – Głos Mordoru

Napisał o nas miesięcznik Głos Mordoru.

Jak sami o sobie piszą: „Jesteśmy pierwszą, bezpłatną gazetą dla pracowników warszawskich korporacji, która powstała z miłości do papieru i prasy drukowanej”.

Tak oceniają naszą ofertę domów wypoczynkowych na Mazurach
Pobyt w domkach mazuryjezioro.pl to doskonały pomysł na spędzenie świąt i organizację imprez  okolicznościowych. Jeśli jest taka potrzeba,  właściciele oferują dla grup catering. Ceny za pobyt nie są wygórowane i przy wynajęciu całego domu koszt od osoby to ok. 70 zł poza sezonem i ok. 100 zł w sezonie . Wysoki standard, oryginalność, kameralność i położenie domków – pozwalają ocenić to miejsce na 5+.

Całe wydanie z artykułem, opisującym nasze domki nad jeziorem Dłużec znajdziesz tu: http://glosmordoru.pl/wp-content/uploads/2018/05/GM_8.pdf

Poczuj inspirację na Mazurach – Czyli reklama w Borowej Przystani

Stowarzyszenie Mazury to Biznes wykorzystało nasz dom, Dom „Borowa Przystań” aby nakrecić film reklamowy z Mazur. Efekt możecie zobaczyć w podlinkowanym filmie. 

Czym jest projekt Mazury to Biznes?

Sami opisują to tak: „Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 współtworzone jest przez 11 mazurskich samorządów: Miasto Giżycko, Gminę Giżycko, Węgorzewo, Miłki, Orzysz, Pisz, Ruciane – Nidę, Mikołajki, Miasto Mrągowo, Gminę Mrągowo oraz Ryn. Wszystkie samorządy realizują wspólnie pierwszy na tak dużą skalę projekt, kierowany do inwestorów i przedsiębiorców funkcjonujących na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i nie tylko. W ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 inwestorzy dowiedzą się jakie mają możliwości inwestycyjne na Mazurach.

Reklama nakręcona w jednym z naszych domów wypoczynkowych na Mazurach, czyli w „Borowej Przystani” znajduje się pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=bHpS226WVLs

Patrycja i Grzegorz Markowscy polecają Domki nad Jeziorem 

Z wielką przyjemnością gościliśmy w naszych apartamentach gwiazdy polskiej sceny muzycznej – rodzinę Markowskich.

Zarówno Pan Grzegorz, jak i Pani Patrycja miło wspominają swój pobyt na Mazurach.

My liczymy, że wrócą do nas niebawem.

Zaufali nam

DOM "BOROWA PRZYSTAŃ"

Borowe 40,
11-731 Borowe

DOM NA WODZIE - na 8 osób

Dłużec 37
11-710 Piecki

DOM NA WODZIE - na 14 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM W ZATOCE na 20 osób

DOM WIEJSKA CHATA

Dłużec 11a
11-710 Dłużec

DOM RYBACKA OSADA

Dłużec 12
11-710 Dłużec

DOM BOROWIK

Borowe 62,
11-731 Borowe