Nasze domy

Przedstawiamy ofertę luksusowych domów na Mazurach.

Wszystkie znajdują się w najbardziej urokliwych zakątkach ziemi warmińsko-mazurskiej.

Sprawdź, która propozycja domu wypoczynkowego przemawia do Ciebie najsilniej.

Willa Perła Jezior - Krzywe Mazury

Willa Perła Jezior – to nasz najnowszy dom, który może pomieścić 33 osoby, położony nad samym jeziorem Krzywe we wsi Krzywe z własną linią brzegową. Jest tu wszystko co możecie sobie wymarzyć od basenu z barem, baseniku dla dzieci, salonu z bilardem, placem zabaw dla dzieci, sali kinowej, salonikiem masażu, jacuzzi na tarasie z widokiem na jezioro, sauną przy basenie, sauną opalaną drewnem na pomoście.

Dom na Plaży z własną linią brzegową

Dom na Plaży z własną linią brzegową dla 10 osób, położony jest nad Jeziorem Krzywe w miejscowości Krzywe k/Mrągowa. Zlokalizowany jest na działce o powierzchni 900 m2, na której znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki lub badmintona, miejsce na ognisko, sauna opalana drzewem, plaża oraz pomost z banią.

Dom na Mazurach na jeziorze przeznaczony dla 8 osób (+ ewentualnie dwie dostawki). Całoroczny obiekt przypominający statek znajduje się na jeziorze Krzywym (powiat mrągowski) w bardzo malowniczej i spokojnej okolicy.

Dom na wodzie dla 14 osób na Mazurach - main

Dom na Mazurach na jeziorze przeznaczony dla 14 osób (+ ewentualnie dwie dostawki). Całoroczny obiekt przypominający statek znajduje się na jeziorze Krzywym (powiat mrągowski) w bardzo malowniczej i spokojnej okolicy.

Dom w Zatoce

Dom w Zatoce zlokalizowany na Mazruach w miejscowości Dłużec. Ten dom wypoczynkowy ma powierzchnie 500 metrów i znajduje się nad Jeziorem Krzywe. Pokoje przygotowane są dla 21 osób, a kuchnia pomieści aż 35 gości! Do dyspozycji jest plaża, basen, sauna oraz boisko i plac zabaw.

Dom „Borowa Przystań” znajduje się we wsi Borowe nad jeziorem Dłużec na działce o powierzchni 1500m2. Położony 15m od własnej linii brzegowej na której znajduje się plaża, pomost o długości 12m.

Rybacka Osada nad jeziorem 370m2 z basenem przeznaczony dla max 23 osób. Dom zbudowany z kamienia i bali.

Dom Wiejska chata nad jeziorem 250m2 z basenem przeznaczony dla 14 osób + możliwość dostawki – max 15 osób. Dom zbudowany z cegły, kamienia i bali.

Borowik położony w kompleksie działek rekreacyjnych we wsi Borowe to idealny pomysł na wypoczynek nad jeziorem dla 4 osobowej rodziny bądź grupki przyjaciół.

Rezerwacja Domków nad Jeziorem

Domki nad jeziorem

Kontakt w celu rezerwacji domu:

Willa Perła Jezior, Dom na Plaży, Dom na wodzie na 8 osób,
Borowa Przystań, Rybacka Osada, Wiejska Chata, Borowik

 

Kontakt w celu rezerwacji domu:
Dom na wodzie na 14 osób, Dom w zatoce na 21 osób

WILLA PERŁA JEZIOR

Krzywe działka nr 243/9
11-700 Mrągowo

DOM NA PLAŻY

Krzywe nr działki 243/9
11-700 Mrągowo

DOM NA WODZIE - na 8 osób

Dłużec 37
11-710 Piecki

DOM NA WODZIE - na 14 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM W ZATOCE na 21 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM "BOROWA PRZYSTAŃ"

Borowe 40
11-731 Borowe

DOM RYBACKA OSADA

Dłużec 12
11-710 Dłużec

DOM WIEJSKA CHATA

Dłużec 11a
11-710 Dłużec

DOM BOROWIK

Borowe 62
11-731 Borowe