Imprezy integracyjne w domach na Mazurach

W naszych luksusowych domkach możemy zorganizować dla Państwa niezapomnianą imprezę integracyjną.

Domy w Dłużcu (Wiejska Chata i Rybacka Osada) pomieszczą komfortowo 30 osób.

Dom nad Linową Zatoką pomieści 27 osób.

Dom Borowa Przystań pomieści maks 35 osób

Miejsc na organizację takich imprez jest wiele, ale my oferujemy Państwu domy na wyłączność, każdy z nich o unikalnym klimacie, każdy z nich posiada basen i saunę.

U nas nie jesteście Państwo ograniczeni czasem trwania imprezy, nie musicie się martwić, że komuś przeszkadzacie, bo jesteście sami i bawcie się bez ograniczenia do samego rana.

Wszystkie domy położone są nad jeziorem i posiadają własną linię brzegową
gdzie do Państwa dyspozycji jest sprzęt pływający.

Domy mają w pełni wyposażone kuchnie, gdzie możecie samodzielnie przygotowywać posiłki. Jeśli jednak nie chcecie się tym zajmować my chętnie zrobimy to za Was.

Nie posiadamy restauracji, nie korzystamy z zewnętrznego cateringu, sami przygotowujemy pyszne domowe jedzenie.

Również bardzo chętnie spędzimy z Państwem więcej czasu i zapewnimy Wam troszkę zabawy w ciągu dnia jak i wieczorem.

Podczas Państwa pobytu na mazurskiej wsi zapoznamy Was z życiem w typowym gospodarstwie rolnym. Przygotowane mamy dla Was różne konkurencje, które zapoznają Was z pracą na wsi a jednocześnie pozwolą wyłonić najbardziej kreatywny zespół. To doskonała zabawa podczas której będziecie mieli okazję wydoić krowę, uczestniczyć w typowych wykopkach czy przejechać się traktorem. To tylko niektóre nasze propozycje, które dostosowujemy do pory roku oraz wybranego przez Państwa domu.

Nasze domy położone są nad jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych
nad szlakiem Krutynia

Nasze domy położone są nad jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych (dom Borowa Przystań, Wiejska Chata i Rybacka Osada) – szlak Krutynia – dlatego bardzo chętnie wypłyniemy razem z Wami i pokażemy część tych urokliwych jezior i leśnych rzek.

Będąc na Mazurach grzechem byłoby nie połowić ryb. Chcielibyśmy zaszczepić w Was pasję do wędkowania. Dlatego też mamy przygotowaną dla naszych gości konkurencję, która pokaże jak drużyny poradzą sobie na jeziorze z tak wydawałoby się prostą konkurencją jaką jest wędkowanie.

Mazury to też piękne lasy, półwyspy i łąki. Wśród tej przepięknej przyrody przygotowaliśmy dla Państwa mini rajd przygodowy, gdzie zmierzycie się z różnymi zadaniami logicznymi i sprawnościowymi oraz zapoznacie się z obsługą różnych sprzętów pływających, poznacie alfabet morse’a, nauczycie się strzelać i wiele innych ciekawych konkurencji.

Wieczorem, podczas biesiady w naszych domkach rozbrzmiewa muzyka na żywo. Możecie tańczyć, śpiewać karaoke lub zwyczajnie słuchać muzyki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że poznamy Wasze oczekiwania i dostosujemy dla Was odpowiedni zespół oraz muzykę.

Wieczorem, podczas biesiady w naszych domkach rozbrzmiewa muzyka na żywo.

Dla poprawienia Państwa nastroju i jeszcze lepszej zabawy proponujemy zabranie ze sobą ulubionych trunków, z których wyczarujemy dla Was cudowne drinki. W przeciwieństwie do hoteli oraz innych tego typu obiektów nie doliczamy żadnej marży do alkoholu. Możemy Wam go zakupić w cenie Makro Cash & Carry.

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i tak też go traktujemy. To co robimy jest naszą pasją i osobiście bardzo się angażujemy. Przykładem tego są ciepłe i miłe opinie naszych gości. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Jeśli więc podoba się Państwu nasza propozycja i chcielibyście nas odwiedzić to czekamy na Was na Mazurach.

Małgorzata Suchecka +48 506 065 300
Dariusz Suchecki +48 506 150 111

Zaufali nam

DOM "BOROWA PRZYSTAŃ"

Borowe 40,
11-731 Borowe

DOM NA WODZIE

Dłużec
11-710 Dłużec

DOM WIEJSKA CHATA

Dłużec 11a
11-710 Dłużec

DOM GÓRALSKI

Dłużec 12b
11-710 Dłużec

DOM RYBACKA OSADA

Dłużec 12
11-710 Dłużec

DOM NAD LINOWĄ ZATOKĄ

Nowe Bagienice 24B,
11-700 Nowe Bagienice

DOM BOROWIK

Borowe 62,
11-731 Borowe