Narty

Podczas zimowego wypoczynku możecie Państwo spędzić aktywnie czas na nartach.

W niedalekiej odległości naszych domków (około 15 km od domów w Dłużcu i około 7 km od Domu Nad Linową Zatoką) w miejscowości Mrągowo znajduje się Góra Czterech Wiatrów gdzie możecie skorzystać z dwóch wyciągów orczykowych.

Długości obydwu wyciągów orczykowych to odpowiednio: Wo1 – 290m i Wo2 – 270m.

Góra Czterech Wiatrów położona jest na Półwyspie Czterech Wiatrów nad jeziorem Czos, w bezpośredniej bliskości miasta Mrągowa.

Góra, częściowo zalesiona, jest wspaniałym punktem widokowym, z którego roztacza się przepiękna panorama miasta i jego okolic.

Zimą do dyspozycji gości są, m.in.: „poletko” dla początkujących, biegowe trasy narciarskie oraz lodowisko (odpowiednie warunki pogodowe), dla narciarzy są dwa wyciągi orczykowe, pięć tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, począwszy od trasy zielonej, poprzez niebieską, czerwoną a kończąc na czarnej.

Tuż obok wyciągu znajduje się snowpark, więc jest tu również miejsce dla snowboardzistów.

Ośrodek wyposażony jest w ratrak i skuter śnieżny, a cały teren oświetlony jest całą dobę.

Na terenie Ośrodka działają dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, oferujące również serwis narciarski.

Unikalne warunki klimatyczne i możliwość czerpania wody bezpośrednio z jeziora, pozwalają na utrzymanie warunków śniegowych od pierwszych dni  grudnia nawet do końca kwietnia.

Na zimowy aktywny wypoczynek proponujemy skorzystanie z oferty nowego wyciągu narciarskiego w Mikołajkach. 700-metrowa trasa z wyciągiem krzesełkowym, wypożyczalnią sprzętu i lokalem gastronomicznym sprawi, że wypoczynek na Mazurach będzie pełen atrakcji.

DOM "BOROWA PRZYSTAŃ"

Borowe 40,
11-731 Borowe

DOM NA WODZIE - na 8 osób

Dłużec 37
11-710 Piecki

DOM NA WODZIE - na 14 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM W ZATOCE na 21 osób

Dłużec 39
11-710 Dłużec

DOM WIEJSKA CHATA

Dłużec 11a
11-710 Dłużec

DOM RYBACKA OSADA

Dłużec 12
11-710 Dłużec

DOM BOROWIK

Borowe 62,
11-731 Borowe