domki całoroczne mazury wynajemDłużec 11a, pow. Mrągowski całoroczne domki na mazurach na wynajemtel. +48 506 065 300, +48 506 150 111

 

Znajdź nas: luksusowe domki do wynajęciadomkimazury

 

  • slide03
  • slide02
  • slide01

CENY JUŻ OD 170 PLN/OSOBA ZA DWIE NOCE (CENA PRZY MIN. 14 OSOBACH, W ZALEŻNOŚCI OD DOMU)

W naszych luksusowych domkach możemy zorganizować dla Państwa niezapomnianą imprezę integracyjną.

Domy w Dłużcu (Wiejska Chata i Rybacka Osada) pomieszczą komfortowo 30 osób.

Dom nad Linową Zatoką pomieści 27 osób.

Miejsc na organizację takich imprez jest wiele, ale my oferujemy Państwu domy na wyłączność, każdy z nich o unikalnym klimacie, każdy z nich posiada basen i saunę.U nas nie jesteście Państwo ograniczeni czasem trwania imprezy, nie musicie się martwić, że komuś przeszkadzacie, bo jesteście sami i bawcie się bez ograniczenia do samego rana.

Wszystkie domy położone są nad jeziorem i posiadają własną linię brzegową gdzie do Państwa dyspozycji jest sprzęt pływający.

Domy mają w pełni wyposażone kuchnie, gdzie możecie samodzielnie przygotowywać posiłki. Jeśli jednak nie chcecie się tym zajmować my chętnie zrobimy to za Was.

Nie posiadamy restauracji, nie korzystamy z zewnętrznego cateringu, sami przygotowujemy pyszne domowe jedzenie.

Również bardzo chętnie spędzimy z Państwem więcej czasu i zapewnimy Wam troszkę zabawy w ciągu dnia jak i wieczorem.

Podczas Państwa pobytu na mazurskiej wsi zapoznamy Was z życiem w typowym gospodarstwie rolnym. Przygotowane mamy dla Was różne konkurencje, które zapoznają Was z pracą na wsi a jednocześnie pozwolą wyłonić najbardziej kreatywny zespół. To doskonała zabawa podczas której będziecie mieli okazję wydoić krowę, uczestniczyć w typowych wykopkach czy przejechać się traktorem. To tylko niektóre nasze propozycje, które dostosowujemy do pory roku oraz wybranego przez Państwa domu.Nasze domy położone są nad jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych (dom Wiejska Chata i Rybacka Osada)– szlak Krutynii – dlatego bardzo chętnie wypłyniemy razem z Wami i pokażemy część tych urokliwych jezior i leśnych rzek.Będąc na Mazurach grzechem byłoby nie połowić ryb. Chcielibyśmy zaszczepić w Was pasję do wędkowania. Dlatego też mamy przygotowaną dla naszych gości konkurencję, która pokaże jak drużyny poradzą sobie na jeziorze z tak wydawałoby się prostą konkurencją jaką jest wędkowanie. Osoby, które pokochają wędkarstwo będą miały okazję zapoznać się z pracą typowego mazurskiego rybaka i będą mogły wypłynąć na jezioro z rybakiem  i uczestniczyć w rozstawianiu sieci i żaków. Na drugi dzień wspólnie z rybakiem będą musieli popłynąć, ściągnąć sieci, zebrać połów, a złapane ryby przyrządzimy na kolację.

Mazury to też piękne lasy, półwyspy i łąki. Wśród tej przepięknej przyrody przygotowaliśmy dla Państwa mini rajd przygodowy, gdzie zmierzycie się z różnymi zadaniami logicznymi i sprawnościowymi oraz zapoznacie się z obsługą różnych sprzętów pływających, poznacie alfabet morse’a, nauczycie się strzelać i wiele innych ciekawych konkurencji.


Wieczorem, podczas biesiady w naszych domkach rozbrzmiewa muzyka na żywo. Możecie tańczyć, śpiewać karaoke lub zwyczajnie słuchać muzyki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że poznamy Wasze oczekiwania i dostosujemy dla Was odpowiedni zespół oraz muzykę.W domowej kuchni nie może oczywiście zabraknąć domowych przetworów, którymi bardzo chętnie się z Państwem podzielimy. Dlatego też podczas wieczornej biesiady będziecie mogli je wygrać w naszym mini casynie, w którym krupier wprowadzi Was w tajniki gry w ruletkę i black jacka.Mazury, to również kraina baśni, legend i różnych opowieści. Któż nie chciałby spędzić wieczoru przy ognisku i posłuchać tych tajemniczych i niesłychanych przypowieści. Na Państwa życzenie zaprosimy człowieka z tutejszych lasów, który w sprzyjającej atmosferze nocy i ogniska  podzieli się z Wami różnymi opowiastkami z naszych stron.Dla poprawienia Państwa nastroju i jeszcze lepszej zabawy proponujemy zabranie ze sobą ulubionych trunków, z których wyczarujemy dla Was cudowne drinki. W przeciwieństwie do hoteli oraz innych tego typu obiektów nie doliczamy żadnej marży do alkoholu. Możemy Wam go zakupić w cenie Makro Cash & Carry.

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i tak też go traktujemy. To co robimy jest naszą pasją i osobiście bardzo się angażujemy. Przykładem tego są ciepłe i miłe opinie naszych ostatnich gości. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Jeśli więc podoba się Państwu nasza propozycja i chcielibyście nas odwiedzić to czekamy na Was na Mazurach.

Małgorzata Suchecka 506065300
Dariusz Suchecki 506150111

 


 

Zobacz Referencje

 

Kontakt z nami

Dariusz Suchecki
Dłużec 11A
Pow. Mrągowski

Tel. +48 506 065 300
Tel. +48 506 150 111

E-mail: kontakt@mazuryjezioro.pl

 

Formularz kontaktowy