domki całoroczne mazury wynajemDłużec 11a, pow. Mrągowski całoroczne domki na mazurach na wynajemtel. +48 506 065 300, +48 506 150 111

 

Znajdź nas: luksusowe domki do wynajęciadomkimazury

 

  • slide03
  • slide02
  • slide01

Pobyty z dziećmi

W naszych domach pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach.

Wszystkie domy wyposażone są w plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią i piaskownicą.

Każdy z domów ma przygotowane nad brzegiem jeziora niewielkie kąpielisko z myślą o dzieciach.

W domu Nad Linową Zatoką,w Borowej Przystanii, w Wiejskiej Chacie i Rybackiej Osadzie na naszych maluchów czekają baseny z podgrzewaną wodą.

Rybacka Osada posiada wewnętrzy plac zabaw, który może być również miejscem spania dla siedmiorga dzieci. Oprócz piętrowego łóżka nie lada atrakcją dla dzieci będzie spędzenie nocy w prawdziwej łodzi.  Naszym małym gościom oraz ich Rodzicom spędzającym czas w Rybackiej Osadzie proponujemy zabawę w piratów przy użyciu pirackich strojów oraz naszego przykładowego scenariusza.

Wiejska Chata oferuje maluchom możliwość obcowania ze zwierzątkami, które zamieszkują podwórko należące do domu. Marzeniem każdego dziecka jest domek na drzewie. W Wiejskiej Chacie i Borowej Przystanii spełniamy te marzenie i na dzieci czeka taki właśnie domek.

Dom Nad Linową Zatoką to idealne miejsce dla dzieci lubiących aktywny wypoczynek. Na dużej działce znajduję się boisko do siatkówki, mini boisko do piłki nożnej, kosz do koszykówki, trampolina. W domu całe poddasze przeznaczone jest dla naszych najmłodszych gości, znajduje się tam plac zabaw oraz prawdziwie wigwamy, w których jest wygodne spanie dla dzieci.

Dodatkową atrakcją dla dzieci jest niewątpliwie nasza malutka wyspa, na której znajduje się wioska indiańska. Dla dzieci oraz Rodziców przygotowaliśmy specjalny scenariusz, który pozwoli Wam przenieść się w świat Indian, poznając ich historię oraz zwyczaje. Dla uatrakcyjnienia zabawy udostępniamy indiańskie stroje i akcesoria.


W sezonie wiosenno-letnim na podwórku Wiejskiej Chaty dla naszych małych gości stworzyliśmy mini zagrodę ze zwierzątkami.

SYMBOL PIRATÓW


Wśród znanych piratów były też kobiety, które potrafiły dowodzić żaglowcem pełnym marynarzy. Do zabawy zapraszamy zatem nie tylko chłopców i ich tatusiów, ale też dziewczęta i mamusie.

SYMBOL INDIAŃSKIEJ WIOSKI

 

Kilka ciekawostek o Indianach:

  • Swą nazwę Indianie zawdzięczają odkrywcy Krzysztofowi Kolumbowi. Wyruszył on wpodróż do Indii, ale zamiast tego dotarł do Ameryki. Nie zdając sobie sprawy ze swojej pomyłki, mieszkańców Ameryki nazwał Indianami.

Kontakt z nami

Dariusz Suchecki
Dłużec 11A
Pow. Mrągowski

Tel. +48 506 065 300
Tel. +48 506 150 111

E-mail: kontakt@mazuryjezioro.pl

 

Formularz kontaktowy