domki całoroczne mazury wynajemDłużec 11a, pow. Mrągowski całoroczne domki na mazurach na wynajemtel. +48 506 065 300, +48 506 150 111

 

Znajdź nas: luksusowe domki do wynajęciadomkimazury

 

  • slide03
  • slide02
  • slide01

Podczas zimowego wypoczynku możecie Państwo spędzić aktywnie czas na nartach.
W niedalekiej odległości naszych domków (około 15 km od domów w Dłużcu i około 7 km od Domu Nad Linową Zatoką) w miejscowości Mrągowo znajduje się Góra Czterech Wiatrów gdzie możecie skorzystać z dwóch wyciągów orczykowych.

Długości obydwu wyciągów orczykowych to odpowiednio: Wo1 - 290m i Wo2 - 270m.Góra Czterech Wiatrów położona jest na Półwyspie Czterech Wiatrów nad jeziorem Czos, w bezpośredniej bliskości miasta Mrągowa.

Góra, częściowo zalesiona, jest wspaniałym punktem widokowym, z którego roztacza się przepiękna panorama miasta i jego okolic.

Zimą do dyspozycji gości są, m.in.: "poletko" dla początkujących, biegowe trasy narciarskie oraz lodowisko (odpowiednie warunki pogodowe), dla narciarzy są dwa wyciągi orczykowe, pięć tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, począwszy od trasy zielonej, poprzez niebieską, czerwoną a kończąc na czarnej.

Tuż obok wyciągu znajduje się snowpark, więc jest tu również miejsce dla snowboardzistów.

Ośrodek wyposażony jest w ratrak i skuter śnieżny, a cały teren oświetlony jest całą dobę.

Na terenie Ośrodka działają dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, oferujące również serwis narciarski.

Unikalne warunki klimatyczne i możliwość czerpania wody bezpośrednio z jeziora, pozwalają na utrzymanie warunków śniegowych od pierwszych dni  grudnia nawet do końca kwietnia.

Na zimowy aktywny wypoczynek proponujemy skorzystanie z oferty nowego wyciągu narciarskiego w Mikołajkach. 700-metrowa trasa z wyciągiem krzesełkowym, wypożyczalnią sprzętu i lokalem gastronomicznym sprawi, że wypoczynek na Mazurach będzie pełen atrakcji.


 

Kontakt z nami

Dariusz Suchecki
Dłużec 11A
Pow. Mrągowski

Tel. +48 506 065 300
Tel. +48 506 150 111

E-mail: kontakt@mazuryjezioro.pl

 

Formularz kontaktowy